برج سازان سما

شرکت برج سازان سما (برج سازان ساختار مینای آذربایجان) با پرسنل اجرائی توانمند و استاد کار با سابقه درخشان در زمینه پروژه های عمرانی توانسته است تجربه و دانشی افزون در این صنعت به دست آورد و آمادگی خود را جهت تهیه و طراحی انواع نقشه های ساختمانی و صنعتی و اجرای آن (طرح وساخت) ، نظارت و اجرای نماهای کامپوزیت و شیشه ای(نمای لامل، نمای فریم لس), و مدیریت پیمان با بهترین کیفیت درسراسر کشور را اعلام می دارد. مجموعه خدمات ما، یک پکیج کامل از مراحل طراحی اولیه تا نصب و اجرای سیستم ها را در بر می گیرد. معماری خلاقانه و مواجهه با پروژه های ساختمانی چالش برانگیز تخصص ماست.

سیستم های نمای برج سازان سما ، طراحی خلاقانه را با روزآمد ترین روش های اجرایی و مصالح نوین پیوند می دهند.

شرکت برج سازان سما از دپارتمان های تخصصی زیر تشکیل شده است:

دپارتمان فنی و طراحی :

خدمات طراحی و معماری از مرحله امکان سنجی تا تهیه نقشه های اجرایی و نظارت را ارائه می نماید.

دپارتمان ساخت و اجرا :

خدمات فنی و مهندسی مرتبط با انواع سیستم های نوین نماسازی با روش نصب خشک از مرحله نقشه برداری و تهیه نقشه های شاپ دراوینگ تا مرحله نصب و اجرا را ارائه می نماید.

دپارتمان بازرگانی و فروش :

با دارا بودن نمایندگی تعدادی از برند های معتبر ، در تهیه و تامین مصالح مورد نیاز پروژه ها اقدام می نماید.

مهندسی نما Facade Engineering

معماران همیشه سعی می کنند که نمای ساختمان بعدی شان را پیشرفته تر بسازند. پا به پای فن آوری های در حال توسعه، کانسپت های معمارانه نیز توام با پیچیدگی رشد می کنند. آنچه که ممکن است بصورت کاملا انتزاعی در ذهن طراح، نقطه شروع طراحی یک کانسپت باشد، انتظار می رود در نهایت با محدودیت هایی نظیر مقررات ساختمانی، نیازهای انرژیمندی و امکانات ساخت همسازی یابد. البته هیچ بنایی بدون پشتوانه قوی مالی ساخته نمی شود اما به هر روی نقش بی بدیل مهندسین و طراحان این است که به سمت راه حل های مقرون به صرفه تر و کارآمدتر رهنمون شوند.

امروزه معماران، به پشتوانه تیم های متخصص مشاوری دلگرم اند که آنها را در توسعه ایده هایشان یاری می نمایند.بدین ترتیب آن ها به تصویر روشن تری از جزئیات فنی و بودجه مورد نیاز می رسند و این یعنی، طراحی بر پایه راه حل های ملموس تر.

بنابراین، داشتن یک رویکرد حرفه ای جهت بهره مندی از تخصص مهندسی نما، این اطمینان را ایجاد می نماید که یک پشتیبان مناسب و مطمئن در فرایند توسعه کانسپت های طراحی درگیر است.

مهندسی نما در این مجموعه بر مدار یک فرایند فعال ، فرایند طراحی را به ساخت پیوند می دهد.

1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *